CRGV2512F332K
MFR.Part #
CRGV2512F332K
JLCPCB Part #
C4242967
Description
-55℃~+125℃ 1W 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS