CRGV2512F210K
MFR.Part #
CRGV2512F210K
JLCPCB Part #
C4344182
Description
-55℃~+125℃ 1W 210kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS