CRGV2010F953K
MFR.Part #
CRGV2010F953K
JLCPCB Part #
C4116709
Description
-55℃~+125℃ 500mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS