CRGV2010F237K
MFR.Part #
CRGV2010F237K
JLCPCB Part #
C4233070
Description
-55℃~+125℃ 237kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS