CRGV1206F383K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV1206F383K
JLCPCB Part #
C3970249
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS