CRGV0805F681K
MFR.Part #
CRGV0805F681K
JLCPCB Part #
C4098406
Description
-55℃~+125℃ 125mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS