CRGV0805F158K
MFR.Part #
CRGV0805F158K
JLCPCB Part #
C4163670
Description
-55℃~+125℃ 125mW 158kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS