CRGS2512J560R
MFR.Part #
CRGS2512J560R
JLCPCB Part #
C2093681
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 250V 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS