CRGS2512J33R
MFR.Part #
CRGS2512J33R
JLCPCB Part #
C3941819
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS