CRGS2512J270R
MFR.Part #
CRGS2512J270R
JLCPCB Part #
C1722227
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 250V 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS