CRGS2512J12K
MFR.Part #
CRGS2512J12K
JLCPCB Part #
C4327170
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 12kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS