CRGS2010J56R
MFR.Part #
CRGS2010J56R
JLCPCB Part #
C1704304
Description
-55℃~+155℃ 200V 56Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS