CRGS2010J56K
MFR.Part #
CRGS2010J56K
JLCPCB Part #
C1703946
Description
-55℃~+155℃ 200V 56kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS