CRGS2010J1R5
MFR.Part #
CRGS2010J1R5
JLCPCB Part #
C4082409
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS