CRGS2010J10K
MFR.Part #
CRGS2010J10K
JLCPCB Part #
C4115144
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS