CRGS0603J470K
MFR.Part #
CRGS0603J470K
JLCPCB Part #
C2122267
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS