CRGS0603J270R
MFR.Part #
CRGS0603J270R
JLCPCB Part #
C3951877
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS