CRGS0603J18K
MFR.Part #
CRGS0603J18K
JLCPCB Part #
C2122147
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS