CRGS0603J100K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGS0603J100K
JLCPCB Part #
C2122087
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS