CRGP2512F820R
MFR.Part #
CRGP2512F820R
JLCPCB Part #
C4287698
Description
-55℃~+155℃ 2W 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS