CRGP2512F6K8
MFR.Part #
CRGP2512F6K8
JLCPCB Part #
C2082812
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS