CRGP2512F680R
MFR.Part #
CRGP2512F680R
JLCPCB Part #
C2076044
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS