CRGP2512F47R
MFR.Part #
CRGP2512F47R
JLCPCB Part #
C2075144
Description
-55℃~+155℃ 2W 47Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS