CRGP2512F470K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGP2512F470K
JLCPCB Part #
C2075141
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 470kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS