CRGP2512F2K2
MFR.Part #
CRGP2512F2K2
JLCPCB Part #
C2075262
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS