CRGP2512F27K
MFR.Part #
CRGP2512F27K
JLCPCB Part #
C2075163
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS