CRGP2010F470R
MFR.Part #
CRGP2010F470R
JLCPCB Part #
C2083030
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS