CRGP0805F2K7
MFR.Part #
CRGP0805F2K7
JLCPCB Part #
C2081895
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS