CRGP0805F180K
MFR.Part #
CRGP0805F180K
JLCPCB Part #
C2082539
Description
-55℃~+155℃ 150V 180kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS