CRGP0603F68R
MFR.Part #
CRGP0603F68R
JLCPCB Part #
C4270307
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS