CRGP0603F47R
MFR.Part #
CRGP0603F47R
JLCPCB Part #
C2074117
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS