CRGP0603F15R
MFR.Part #
CRGP0603F15R
JLCPCB Part #
C2082175
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS