CRGP0603F150R
MFR.Part #
CRGP0603F150R
JLCPCB Part #
C2074095
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS