CRGP0603F150K
MFR.Part #
CRGP0603F150K
JLCPCB Part #
C2082182
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS