CRGP0603F10R
MFR.Part #
CRGP0603F10R
JLCPCB Part #
C2074090
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS