CRGP0603F10K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGP0603F10K
JLCPCB Part #
C2074099
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS