CRGP0402F680R
MFR.Part #
CRGP0402F680R
JLCPCB Part #
C4151676
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS