CRGP0402F22R
MFR.Part #
CRGP0402F22R
JLCPCB Part #
C4238721
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS