CRGP0402F12R
MFR.Part #
CRGP0402F12R
JLCPCB Part #
C3972972
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS