CRGP0402F10R
MFR.Part #
CRGP0402F10R
JLCPCB Part #
C2074218
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS