CRGH2512J20K
MFR.Part #
CRGH2512J20K
JLCPCB Part #
C2148462
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS