CRGH2512J1M0
MFR.Part #
CRGH2512J1M0
JLCPCB Part #
C2078780
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS