CRGH2512F7K5
MFR.Part #
CRGH2512F7K5
JLCPCB Part #
C3943295
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS