CRGH2512F5K11
MFR.Part #
CRGH2512F5K11
JLCPCB Part #
C1706035
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS