CRGH2512F590K
MFR.Part #
CRGH2512F590K
JLCPCB Part #
C1705813
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS