CRGH2512F475K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F475K
JLCPCB Part #
C1705940
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS