CRGH2512F44K2
MFR.Part #
CRGH2512F44K2
JLCPCB Part #
C4274594
Description
-55℃~+155℃ 2W 44.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS