CRGH2512F23K7
MFR.Part #
CRGH2512F23K7
JLCPCB Part #
C1705926
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS