CRGH2512F21R5
MFR.Part #
CRGH2512F21R5
JLCPCB Part #
C1707148
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS