CRGH2512F18K2
MFR.Part #
CRGH2512F18K2
JLCPCB Part #
C1706081
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS